O nás

Historie

Bývalý formanský hostinec Harcovna se nacházel několik set metrů za rožnovským náměstím, směrem na Hutisko Solanec. Nejstarší zmínka pochází až z roku 1750, odkud vzešel název Harcovna-nocleh pro harcovníky.

Přestavba hostince se odehrála v polovinně 19.století. V roce 1925 změnil hostinec majitele kdy jej od paní Petřvalské zakoupil Jan Okoun, který provedl další rozsáhlé stavební úpravy. Roku 1938 byl pak přistaven sál, kuchyně a hospodářské budovy.

Ať už paní Petřvalská, pan Okoun, nebo později František Paška zvaný: „sprosťák“ udržovali Harcovnu v povědomí jako tradiční a poctivý hostinec. Na dlouhou tradici navazuje po rekonstrukci interiéru, sklepů a zázemí dnešní Pivnice Harcovna a s respektem tak pokračuje v odkazu všech předchůdců...Protože staletá historie Harcovny k Rožnovu patřila, patří a vždy patřit bude.

 

Náš tým


Radek

Provozní

Účastník Regionálních kol soutěže Radegast Mistr výčepní 2016 Zlín,2017 Zlín (3.místo), účastník soutěže Pilsner Urquell Master Bartender 2016 Brno, Finalista Radegast Mistr Výčepní Ostrava 2017, Nositel titulu Pivní Předák Radegast.


Iva

Servirka

Účatnice soutěže Radegast Mistr Výčepní Zlín 2018 (4,místo-postup do finále), Finalistka radegast Mistr Výčepní Ostrava 2018.


Daniel

Čišník

Účastník soutěže Radegast Mistr Výčepní Zlín 2018.


Robert

Čišník

 


Honza

Šéfkuchař

 


Natálie

Servirka

Vítěz regionálního kola soutěže Radegast Mistr Výčepní Zlín 2017, finalistka Radegast Mistr Výčepní Ostrava 2017.